15 yıllık turizm deneyiminin yeni adı Sadetatil.com.

 

Sadetatil.com Unlimited Travel (Türsab 6865) – Sade Taşımacılık Ltd. Şti bünyesinde, fiyat, kalite ve müşteri memnuniyeti dengesini ilke edinen bir Turizm şirketidir.

 

Farklı ülkelerden Incoming tecrübelerini ülkesel çapta pazarlamayı ilke edinmiş Sadetatil.com konuklarına yurtiçinde ve yurtdışında yer alan otelleri, özel villaları ve tatil fırsatlarını en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiştir.

 

SadeTatil.com’u Tercih Edenler;

 

Yurt içi ve yurt dışı hotel, villa, apart, tur, gulet, balayı ve alternatif tatil seçeneklerinden kişiye ve aileye en uygun hazırlanmış programlarımızdan birisini seçtiler ve uygun fiyat garantisi ile tatillerinden maksimum memnuniyet aldılar.

 

Sadetatil.com’da 1.000 den fazla denize sıfır, beş yıldızlı ve butik otellerimizle, özel havuzlu villalarımız, her şey dahil konseptli tatil köylerimiz, Likya Yolu yürüyüşleri, tekne turlarımız, gözlerden uzak destinasyonlar ( İtalya, Maldivler, Dubai) ve alternatif (Muhafazakar) tatil seçeneklerimizle misafirlerimiz yaptıkları tatillerden memnun kaldılar.

 

İş Anlayışımız;

 

Misyonumuz; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla “mükemmelliğin ayrıntılarda” olduğunun bilinci içinde, misafirlerimize her zaman üstün servis ve kaliteyi eğitimli profesyoneller ile yenilikçi bir takım ruhu içinde sunmaktır.

 

Vizyonumuz; siz değerli misafirlerimizin beklentilerine, profesyonel bakış açımızla, dürüstlük ve doğruluk ilkesi içinde istikrarla karşılık vermek ve kaliteli seyahat hizmetlerimiz ile danışmanınız olarak her zaman yanınızda olmaktır.

 

Temel ilkemiz; SadeTatil, ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı, deneyimli dinamik kadrosu, daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile her zaman en avantajlı koşullarda maksimum fayda sağlamak üzere , sizlerin beklentilerini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

 

SadeTatil olarak işimiz “Sadece Tatildir”.